Hopp til toppmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden
Vállje giela: Bokmål Samisk
14. juni:

Visjona: Gáivuona suohkan Kåfjord kommune Kaivuonon komuuni søker kommunedirektør

Søknadsfrist 20.august 2024. Søk her.Vi søker kommunedirektørKåfjord kommune ønsker en ny kommunedir...

Rabas virggit

Sommer-/tilkallingsvikarer Marielund

Vårt nye bofellesskap på Marielund søker etter sommervikarer, og tilkallingsvikarer ved behov. Bofelleskapet har søkt om å få godkjent medleverturnus, der du er på jobb sammen med en kollega 2 og 3 døgn, med mulighet for fri i 7 døgn mellom vaktene. Vi søker deg som liker utfordringer og er løsningsorientert, det er en fordel om du har erfaring innen rus og psykisk helse. Det er krav om førerkort klasse B. 

Høres dette ut som noe for deg eller du har spørsmål, så ta gjerne kontakt med oss:

Inghild Blomstereng: 90012850, inghild.blomstereng@kafjord.kommune.no

Karen Inger Marit Baal: 48122063,  karen.baal@kafjord.kommune.no

Stilling ledig foto illustrasjon

Vil du være vikar i barnehagene våre?

Selv superhelter som jobber i barnehagen kan bli borte fra jobb.

Da trenger vi gode, trygge vikarer som har anledning til å stille på kort varsel.

Er det noe for deg? Ta kontakt med oss!

Timelønn fra kr 180,10 til kr 234,72 avhengig av ansiennitet.

 Ta kontakt med styrer på telefon eller epost om du vil være vikar i trivelig miljø.

Olderdalen barnehage - styrer Tone-Mette Johansen mobil 93886138 eller epost tone-mette.johansen@kafjord.kommune.no

Birtavarre barnehage - styrer Stine Gundersen mobil 91638855 eller epost stine.gundersen@kafjord.kommune.no

Bilde illustrasjon Barn i naturen

Behov for vikarer - renhold kommunale bygg

Vi trenger flere renholdsvikarer - renholdere uten fagbrev avlønnes mellom kr 180,10 - 234,72 pr time og renholdere med fagbrev mellom kr 215,13 - 249,90 og renholdere på pensjonistvilkår kr 233,- pr time.

Dersom du kan tenke deg å være vikar, ta kontakt med ledende renholder Eva Asbjørnsen på telefon 954 53179 eller send epost til eva.asbjornsen@kafjord.kommune.no.

Stilling ledig foto illustrasjon

Sáhtášitgo, dahje dovddatgo soapmása gii háliidivččii bargat sadjásaččat mánáidgárddis?

Mii dárbbašit sadjásaš bargiid mánáidgárddiin Dálusvákkis ja Biertaváris. Váldde oktavuođa Dálusvákki mánáidgárddiin, Tone Mette Johansen bokte, tlf. 777 19371/372, e-poasta: tone-mette.johansen@kafjord.kommune.no, dahje Biertavári mánáidgárddiin, Jannike Benjaminsen bokte, tlf. 488 96361, e-poasta: jannike.benjaminsen@kafjord.kommune.no 

Virgi bálkáhuvvo ohcci bargohárjáneami ja gelbbolašvuođa mielde, ja lea gaskkal 166,92 r. - 221,23 r. diibmui. Pensionisttat bovdejuvvojit maid bargat sadjásažžan, ja dalle lea bálká 233,- r. diibmui.

 

Illustrasjonsfoto barn jente

Goržži mánáidgárdi dárbbaša sadjásaš bargiid

Mii dárbbašit sadjásaš bargiid geaiguin sáhttet váldit oktavuođa jávkamiin.  

Assisteanttaid diibmobálká lea gaskkal 166,92 - 221,23 ja rehkenastojuvvo virgeagi/gelbbolašvuođa mielde.

Váldde oktavuođa Goržži mánáidgárddi jođiheddjiin Caroline Vatne juogo mátketelefovnna 92899274 bokte, dahje e-poastta bokte caroline.vatne@kafjord.kommune.no  

barn som leker
Giella Norsk - NorwegianGiella Sami - Samisk