Hopp til toppmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden
Velg språk: Bokmål Samisk
20. mars:

Mottar du ikke sms-varsel fra Kåfjord Kommune?

Registrer kontaktinformasjon i Everbridge for å motta sms-varsel fra Kåfjord Kommune. les mer

Aktuelt

Høringsbrev Akvakultur Ysteby

Kåfjord Kommune ønsker innspill på søknaden om dispensasjon fra Lerøy Aurora AS vedørende oppstart av akvakultur ved lokasjon Ysteby.

Det er snakk om en midlertidig dispensasjon fra gjeldende kystsoneplan, som igjen er et felles prosjekt mellom flere parter en kommunen selv.

For videre politisk behandling ser Kåfjord Kommune det derfor nødvendig å hente innspill fra et bredt spekter, og ønsker en størst mulig deltakelse.

Uten navn

Reguleringsforslag for steinuttak Storhammaren

Kåfjord kommunestyre ønsker innspill til behandling av reguleringsforslaget vedrørende potensielt steinuttak på Storhammaren i Kåfjord Kommune.

Oversiktsbilde

Gjødselkompensasjon for gårdbrukere i Kåfjord kommune

Næringsstyret har vedtatt den 23.05.2022 om å legge av kr 400.000,- av grunnkapitalen til næringsfondet til gjødselkompensasjon. Ordningen gjelder for gårdbrukere i Kåfjord kommune.

Illustrasjonsbilde informasjon
Språk Norsk - NorwegianSpråk Sami - Samisk